BİZ KİMİZ?

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ürün analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

 

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru ürün, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun ürünü sunmak için çabalıyoruz.

 

Ege-Teknik

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize olası en doğru ürün seçeneklerini sunarak, sadece satış aşamasında değil kullanım da geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

 

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ürünler ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük ürün yelpazesinden birisini oluşturmak.

 

Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

 

VİZYONUMUZ

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır.

 

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğimizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

 

Bu sektörün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmeliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

 

Adres:    Güzelyurt Mah. 5779 Sk. No: 33/A MANİSA

 

Telefon:  0 236 233 44 00

 

E-Posta: info@ege-teknik.com

Tüm hakları saklıdır.

Webmaster ege-teknik 2019